Header photo

Wywóz śmieci i gruzu

Nasza firma świadczy usługi wywozu śmieci i gruzu w kontenerach od 5m³ do 32m³, oraz workach BigBag 1,5m³

Świadcząc dla Państwa usługi obejmujące wywóz nieczystości stałych, oferujemy szereg rozwiązań obejmujących podstawienie kontenerów, selektywną zbiórkę, załadunek oraz wywóz nieczystości. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, która pozwala nam na realizację wszelkich możliwych zleceń. Powierzone nam zlecenia realizujemy natychmiastowo! Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszego klienta, dając mu jakość, jakiej oczekuje. Nasza firma świadczy usługi wywozu nieczystości stałych w kontenerach od 5 m³ do 34 m³, oferując zarówno załadunek ręczny, jak i mechaniczny na terenie Radzymina i Wołomina oraz innych miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą uwagą.

Gorąco zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-16.00 oraz w soboty 6.00-14.00. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Nasze Credo to: Jakość, terminowość i zadowolenie klienta!

Jedną z oferowanych przez nas usług jest wywóz gruzu, czyli odpadów, które sprawiają spore problemy w przytransportowaniu na „własną rękę”. Biorąc pod uwagę wagę gruzu, wymagane jest podstawienie odpowiednio wytrzymałych kontenerów o pojemności odpowiadającej Państwa potrzebom. Kontener odstawimy we wskazane przez Państwa miejsce i pozostawimy tam na określony czas – taki, jaki będzie wymagany do jego zapełnienia. Wywózmożemy również prowadzić na bieżąco, co jest bardzo ważne podczas rozbiórek i remontów budynków. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych – z naszych usług wywozu gruzu korzystali Klienci z Warszawy i okolic, m.in. Kobyłki, Radzymina i Zielonki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze mogą Państwo liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta wywozu gruzu. Gwarantujemy terminową i bezproblemową obsługę w korzystnej cenie. Podejmujemy się również realizacji zleceń z zakresu wywozu nieczystości stałych i płynnych.