O firmie

Przedsiębiorstwo „Clean World” Marek Woch jest podmiotem funkcjonującym na rynku zbierania i zagospodarowania odpadów od ponad 30 lat. 

Od początku swojej działalności zajmujemy się świadczeniem usług wywozu różnego typu nieczystości stałych i ciekłych, sortowaniem odpadów, transportem oraz usługami ciężkim sprzętem budowlanym.

Firma „Clean World” posiada profesjonalny sprzęt techniczny oraz własną sortownię odpadów w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą o wieloletnim doświadczeniu, gwarantującą wysoki poziom usług. Nasi klienci zawsze otrzymują od nas pomoc oraz wsparcie a nasze bogate i wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować mu rozwiązania, które będą dla niego najkorzystniejsze.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z klientami instytucjonalnymi. Obsługujemy m.in. jednostki wojskowe, centra handlowe, szpitale, parki, sądy, szkoły, cmentarze czy firmy remontowo-budowlane. Firma „Clean World” świadczy swoje usługi na terenie miast i gmin takich jak Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Ząbki, Tłuszcz oraz Warszawa.

Jeżeli poszukujesz doświadczonej firmy zajmującej się wywozem różnego typu nieczystości w postaci stałej lub płynnej oraz wywozem gruzu, gorąco zachęcamy do nawiązania współpracy.