Header photo

Kompostownia odpadów zielonych

Kompostownia PN-WMS powstała na podstawie 25 lat doświadczeń w oczyszczaniu i pielęgnacji terenów zielonych, ochronie środowiska naturalnego, wywozu różnego typu nieczystości, sortowaniu odpadów, skupie surowców naturalnych oraz usług transportowych.
Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam w 2015 na rozpoczęcie działalności polegającej na odbiorze odpadów pochodzenia roślinnego oraz produkcji naturalnego środka do poprawy jakości gleby jakim jest kompost zielony.
Tym co wyróżnia PN-WMS spośród innych firm zajmujących się wytwarzaniem kompostu jest dbałość o środowisko naturalne, rzetelność, terminowość w realizacji dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Kompostownia zlokalizowana jest w położonej niedalekiej odległości od Warszawy w miejscowości Międzyleś mieszczącej się administracyjnie w granicach gminy Poświętne.

Firma PN-WMS świadczy również usługę przyjmowania odpadów zielonych dla klientów na obszarze do 40km od centrum Warszawy, w szczególności miast i gmin Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Ząbki, Otwock, Legionowo oraz Warszawa.

 

Zapraszamy do kontaktu! www.pn-wms.pl